Place of work: Poland, Dolnośląskie
Type of job contract: for a definite period, full-time

Required education: Stredoškolská odborná technická príprava
Offered salary: 2,000.00 PLN / monthly
Number of positions: 1

Working area

Computing, engineering, science professionals
   Architects, engineers
        Architects. engineers

JOB DESCRIPTION:

Zakres obowiązków: Obsługa wspólnot mieszkaniowych w zakresie technicznym. Sporządzanie i sprawdzanie kosztorysów, zlecanie prac oraz nadzorowanie wykonawców robót w istniejących budynkach - prace remontowe. Prowadzenie dokumentacji technicznej wspólnot mieszkaniowych. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: sekretariat@naszzarzadca-wroc.pl, tel.: 71 336 47 37 wew. 19 Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe, typ: budowlane - konieczne; wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - konieczne - inne zawody: Inspektor dozoru technicznego - konieczne - pozostałe: wykształcenie średnie/wyższe budowlane, staż pracy: 2 lata, obsługa programów: NORMA/kosztorysowanie, MS Office, Excel, warunki konieczne: umiejętność kosztorysowania w programie NORMA (komputer), posiadanie samochodu osobowego, którego os. będzie używać do wyjazdów służbowych na terenie Wrocławia (umowa ryczałtowa na używanie samochodu) Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Work hours:

  • Without entering work hours

Requirements

Back to search